Nasza firma to osoby z pasją, które od dziecka interesowały się zwierzętami aż przyszła idea na otworzenie kanału Youtube aby dzielić się pasją z innymi. Kolejnym krokiem było powiększanie hodowli oraz tworzenie terrariów jak najbardziej naturalnych, przybliżonych do naturalnego środowiska.
Następnie przyszedł czas na otwarcie sklepu ze zwierzętami, roślinami oraz wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do hodowli. Naszym celem jest rozpowszechnianie ciekawych, mało popularnych gatunków zwierząt z każdego rodzaju gady, płazy, owady, mięczaki, pajęczaki, skorupiaki, ssaki i inne. Propagujemy również naturalne wystroje w terrarium szczególnie z żywymi roślinami.

Na kanale Youtube często pokazujemy jak wykonać taki naturalny zbiornik oraz różne inne przydatne rady jak hodować zwierzęta egzotyczne. Pragniemy aby coraz więcej ludzi zainteresowało się naszym hobby, dodatkowo zachęcamy do łączenia hobby, które się przenikają ze sobą jak akwarystyka i terrarystyka.

Posiadamy w swojej hodowli ponad 150 różnych gatunków zwierząt, od małych bezkręgowców aż po duże jaszczurki. Dodatkowo hodujemy około 30 różnych gatunków roślin egzotycznych i wodnych. Łączymy pasje z praca oraz nauką. Zawsze chętnie doradzimy i pomożemy w zakupach.

TOP