Oprawka z kloszem na żarówkę 75W e27 mała

Oprawka z metalowym kloszem rl04d producenta Repti-Zoo. Doskonale sprawdza się do bezinwazyjnego montażu żarówki grzewczej w każdym terrarium. Wytrzymuje wysokie temperatury i posiada standardowy gwint e27.

70,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Oprawka z metalowym kloszem rl04d producenta Repti-Zoo. Doskonale sprawdza się do bezinwazyjnego montażu żarówki grzewczej w każdym terrarium. Wytrzymuje wysokie temperatury i posiada standardowy gwint e27.

Lampy Repti-Zoo serii RL - B

Oprawka umożliwia łatwe zainstalowanie każdej żarówki grzewczej o mocy do 75W w każdym terrarium. Jej długi metalowy klosz pozwala po prostu umieścić żarówkę na terrarium, separując żarówkę od powierzchni terrarium. Odpowiednich rozmiarów klosz zasłania światło tak aby nie docierało ono do oczu użytkownika, lecz było skierowane i maksymalnie skupione w kierunku wybiegu zwierzęcia.

Wykonana jest w całości z wysokiej klasy stopów metali, które doskonale odprowadzają ciepło żarówek, a ich wewnętrzna wysoko-polerowana powierzchnia doskonale ukierunkowuje światło oraz wzmacnia emisję fal UVi fal grzewczych, redukując jego straty. Konstrukcja lampy posiada specjalne otwory wentylacyjne, dbając o długą żywotność każdej z żarówek.

Lampa RL01B: 

Kompaktowa i estetyczna lampa mogąca pomieścić większość żarówek i halogenów grzewczych. Kształt klosza sprzyja stworzeniu wyspy ciepła. Lampa w szczególności polecana do żarówek grzewczych i halogenów. Do małych terrariów i dużych, gdzie lampa stworzy punkt ciepła.

Oprawka ceramiczna znajdująca się wewnątrz lampy pozwala zastosowanie żarówki grzewczej do maksymalnej mocy 75W o standardowym gwincie e27.

Krótki opis lamp serii RL z wyszczególnieniem ich zastosowania:

- RL01B: tworzy punkt ciepła w terrarium, do halogenów i żarówek grzewczych

- RL02B: rozprowadza ciepło na większej przestrzeni, niż RL01B. Polecana do żarówek grzewczych, podczerwonych i emiterów ciepła.

- RL02LB: lampa przystosowana do pracy z żarówkami UVB o każdej mocy. Może pracować również z żarówkami grzewczymi.

- RL03B: rozprowadza ciepło po sporej powierzchni terrarium, większej niż lampa RL02B. Polecana do żarówek grzewczych o każdej mocy. 

Dane techniczne:

- wymiary zewnętrzne: 15cm x 19cm

- w klosz zmieści się żarówka o maksymalnych wymiarach: 13 x 10,5cm - liczone wraz z gwintem

- maksymalna moc żarówki 75W

39
2 Przedmioty

Specyficzne kody

TOP