Terrarium z siatki 45x45x60 cm Repti-Zoo

Terrarium w całości wykonane z aluminiowej siatki z drzwiami z przeźroczystego akrylu marki Repti-Zoo. Jest to idealny wybieg do hodowli gadów, ssaków i ptaków.

Posiada wszystkie udogodnienia jakie powinno mieć flexarium renomowanej marki.

600,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Z czego wykonane jest terrarium z siatki. 

Terrarium w całości wykonane jest z siatki aluminiowej, za wyjątkiem drzwiczek, które wykonane są z przeźroczystego akrylu oraz podstawy.

Terrarium składane:

Terrarium jest w całości składane, dzięki czemu może być bezpiecznie transportowane do klienta końcowego. 

Montaż terrarium zajmuje nie wiele czasu i jest skrajnie proste. 

Dlaczego siatka aluminiowa jest dobrym wyborem?

Siatka jest ognioodporna co umożliwia umieszczenie na pokrywie terrarium oświetlenia grzewczego i UVB, w razie potrzeby. Siatka zapewnia doskonałą wentylację co jest nie bez znaczenia w hodowli kameleonów, ssaków czy ptaków. 

Estetyka i wytrzymałość:

Elementy łączące poszczególne ścianki są wykonane wysokiej klasy stopu aluminium. Materiał ten jest odporny na odkształcenia wysokie temperatury, a wysokiej jakości lakier nadaje całości bardzo atrakcyjny wygląd.

Dlaczego terraria siatkowe Repti-Zoo są najlepsze na rynku?

Produkt został wykonany przy współpracy z doświadczonymi hodowcami zwierząt tropikalnych i pustynnych oraz naukowcami z działu zoologii badających płazy i gady. 

Terraria z serii RK spełniają różnorodne wymagania środowiskowe dotyczące hodowli zwierząt z różnych zakątków świata, uwzględniając ich zapotrzebowania oraz dbając o ich zdrowie.

Posiadają szereg udogodnień, sprawdzonych rozwiązań oraz nowatorskich pomysłów, dzięki czemu terraria Repti-Zoo wyróżniają się na tle produktów konkurencji, przede wszystkim estetyką i naturalnym wyglądem oraz trwałością i łatwością obsługi.

Dla jakich zwierząt nadaje się terrarium z siatki?

- większość ptaków, ssaków, owadów, pajęczaków i niektóre gady, a w tym:

- Popielica Afrykańska

- Kameleon Jemeński

- Kameleon Tygrysi

- Papużka Falista 

- Papużka Nierozłączka

-Jak zamontować żarówkę grzewczą w terrarium?

Wystarczy zakupić klosz - oprawkę Repti-Zoo z każdej serii RL i DRL i po prostu położyć go na siatce górnej. Siatka przepuszcza ciepło oraz promieniowanie UVA/UVB. 

Wymiary:

- całe terrarium 45 x 45 x 60 cm

308
1 Przedmiot

Specyficzne kody

TOP