• Żaba rogata...

  Cena 300,00 zł

  Duża, pięknie ubarwiona żaba albino. Jest mało ruchliwa, zazwyczaj przebywa w jednym miejscu, zakopana w torfie. Jej ugryzienie może być bolesne. Jest niezwykle żarłoczna. Ma charakterystyczne „rogi” nad oczami stąd też ich nazwa.

 • Anolis roquet

  Cena 200,00 zł

  Anolis endemiczny dla wyspy Martynika. Szybki, zwinny oraz płochliwy. Bardzo aktywny w terrarium. Posiada bardzo ciekawe ubarwienie, które potrafi zmieniać w zależności od nastroju oraz otoczenia. 

 • Gekon marmurowy (Gekko...

  Cena 180,00 zł

   Sporej wielkości gekon o ciekawym marmurowym ubarwieniu. Jest szybki, skoczny i płochliwy. Jest endemitem dla Wietnamu, zamieszkuję lasy tropikalne nawet na wysokości ponad 200m n.p.m. Jest aktywności nocnej, żywi się owadami.

 • Gekon paskowany (Gekko...

  Cena 250,00 zł

   Duży gekon o ciekawym ubarwieniu. W zależności od występowania wyróżniane są trzy kolory, brązowy, oliwkowy, jasno brązowy. Posiada charakterystyczny pasek wzdłuż ciała. Głowa masywna, ewidentnie oddzielona od smukłego ciała. Nie jest bardzo płochliwy ale nie przepada za mocnym światłem. 

 • Liściołaz paskowany...

  Cena 80,00 zł

  Liściołaz o ciekawym ubarwienu, posiada niebieskie nogi oraz pomarańczowe pasy na czerwonym tle. Aktywne płazy, które żywią się małymi owadami. Aktywne w dzień, dość płochliwy gatunek. Najlepiej umieścić w ich zbiorniku żywe rośliny, bromelie dzięki nimi płazy mogą łatwiej się rozmnażać. 

 • Żaba byk (Pyxicephalus...

  Cena 280,00 zł

  Duże żeby zamieszkujące tereny sawanny w Afryce. Są żarłoczne, żywią się bezkręgowcami. Nazwa żaba byk jest często używana do różnych gatunków dużych żab. Lubią się zakopywać. 

 • Ropucha azjatycka...

  Cena 80,00 zł

  Ropucha powszechnie występująca w Azji, żywi się bezkręgowcami. Jest łatwa w hodowlii. Zamieszkuję różne siedliska od brzegów plaż aż po tereny rolnicze oraz siedliska ludzkie. Rzadko widywana w zamkniętych lasach. Rozmnażają się podczas monsunu. 

 • Żółwiak chiński...

  Cena 100,00 zł

  Żółwiak to szybkie zwierzęta, które świetnie pływają. Mają pancerz kostny z elastyczną skórą. Są agresywne, świetnie polują. Zamieszkują piaszczyste rzeki, bagniste jeziora, zbiorniki wodne z miękkim dnem. Uwielbiają się zakopywać. Mają szeroki zakres występowania. Mają charakterystyczny, wydłużony nos. 

TOP