• Epipedobates...

  Cena 80,00 zł

  Mały liściołaz idealny dla początkujących, nie jest płochliwy. Posiada piękne kolory, jest dość szybki i skoczny. Można trzymać je w grupie ale trzeba zadbać aby grupa liczyła zawsze więcej samic niż samców. Zamieszkują górskie lasy tropikalne Ekwadoru i północnej części Peru.

 • Discoglossus scovazzi

  Cena 80,00 zł

  Mały gatunek żaby, ciekawie ubarwiony. Zamieszkują różne tereny od półpustyni przez lasy i busze, głównie przy ciekach wodnych. Odporna na wahania temperatur i warunków, idealne płazy dla początkujących. 

 • Barbarophryne brongersmai

  Cena 90,00 zł

  Mały gatunek ropuchy. Zamieszkują różne tereny od półpustyni przez lasy i busze, głównie przy ciekach wodnych. Odporna na wahania temperatur i warunków, idealne płazy dla początkujących. 

 • Formica cf. rufibarbis

  Cena 50,00 zł

  Pierwomrówka krasnolica, większa mrówka z czerowo-pomarańczowym wzorem. Jest szybka i dość agresywna. Lubi obszary otwarte, suche i nasłonecznione. Kolonia może mieć jedną lub więcej królowych. Zakłada gniazdo w sposób klasztorny czyli samotna królowa odchowuje pierwsze potomstwo bez pobierania pokarmu.

 • Mini egzotyczna huba

  Cena 1,50 zł

  Suszona egzotyczna huba nadaje się świetnie do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Można przymocować je sylikonem lub klejem na gorąco do kanałków kory, lian, gałęzi lub do tła, dzięki czemu będą imitować element prawdziwego lasu w terrarium. Ułożona chaotycznie na podłożu, świetnie nadadzą mu naturalnego charakteru. Aby huby nie pleśniały w wilgotnych terrariach zaleca się je odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku, wyparzyć w piekarniku lu zabezpieczyć sylikonem. Wymiary około: 6-8 cm x 3-5 cm

 • Pęseta zakrzywiona 20 cm

  Cena 20,00 zł

  Stalowa pęseta ułatwia prace na hodowli. 

  Może posłużyć do:

  - podawania pokarmu zwierzętom

  - sprzątania odchodów

  - obsługiwania pająków i skorpionów

  - przytrzymywania małych elementów 

  Pęseta: 20 cm

 • Mała miska Vantis...

  Cena 6,00 zł

  Naturalnie wyglądająca miska na wodę lub pokarm. Dzięki swojej budowie jest łatwa w czyszczeniu i nie zagraża zwierzętom w terrarium. Miska jest wykonana przez nas Vantis Terra 

  Wymiary: 6x5x2 cm.

TOP