Skoczogonki to małe białe stawonogi. To idealna Ekipa sprzątająca do terrarium, ponieważ będą pomagać nam utrzymywać czystość w terrarium. Zjadają resztki pokarmu, wylinki, odchody, pleść i grzyby, więc są bardzo pożyteczne i pożądane.
Skoczogonki umieszczony razem z podłożem do terrarium. W pojemniku znajduje się około 30 ml podłoża w którym znajdują się skoczogonki. Jest to gotowy zestaw do użycia lub rozpoczęcia własnej hodowli zarodkowej. Skoczogonki w terrarium zazwyczaj redukują same swoją liczbę oraz nie musimy się martwić, że uciekną nam z terrarium ponieważ nie są zagrożeniem dla człowieka oraz nie sprawiają problemów. Mogą również posłużyć jako karmówka dla wyjątkowo małych zwierząt drapieżnych np. dla młodych skakunów, pająków, modliszek czy drzewołazów. Wymagają jedynie dość dużej wilgotności od 60-90%
Zdjęcia przykładowych skoczogonków.
Sprzedaż obejmuję różniej wielkości osobniki od młodych aż po dorosłe.
Liście dębu, to idealny element wystroju nadający naturalny wygląd terrarium. Pomagają utrzymać bioaktywność w terrarium. Mogą posłużyć jako pokarm dla krocionogów, ekipy sprzątającej, równonogów czy larw chrząszczy. Świetne do akwarium, wydzielają garbniki które pozytywnie wpływają na stworzenia i rośliny wodne.
Posypka na podłoże „Biotop” to naturalna posypka na podłoże, nadająca naturalny wygląd oraz ciekawej faktury. Świetne nadaje się do terrarium tropikalnego oraz stepowego. Nie pleśnieje oraz jest bezpieczna dla każdego rodzaju zwierząt. Mieszanka ta jest stworzona przez nas i ma oryginalną recepturę
Całkowicie naturalny mech torowiec z Chile, idealny dla płazów, gadów oraz innych zwierząt zamieszkujących tereny podmokłe oraz tropikalne i roślin. Podłoże przeznaczone do wybiegów o wysokiej wilgotności. Zwiększa i utrzymuje wilgotność w terrarium.3
Tuba korkowa z dębu korkowego - Portugalia. Tuba korkowa idealna jako kryjówka dla zwierząt lub jako wystrój terrarium każdego rodzaju. Nie pleśnieje, bardzo wytrzymała. Łatwo się ją modeluję oraz przecina.
Korzonek pustynny świetnie nadaję się do wystrojów pustynnych oraz stepowych. Może posłużyć jako kryjówka na małych zwierząt ponieważ czasem posiadaj pusty środek. Aby korzonek nie pleśniała w wilgotnych terrariach zaleca się je odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku lub wyparzyć w piekarniku.
Roślina łatwa w hodowli, posiada duże twarde liście, idealne dla gekonów i żab wspinających się. Może być hodowana mając korzenie zanurzone w wodzie, więc jest idealną rośliną do paludarium.
Pomarańczowe skoczogonki to stawonogi. Są większe od standardowych skoczogonków. To Ekipa sprzątająca do terrarium, ponieważ będą pomagać nam utrzymywać czystość w terrarium. Zjadają resztki pokarmu, wylinki, odchody, pleść i grzyby, więc są bardzo pożyteczne i pożądane. Skoczogonki umieszczony razem z podłożem do terrarium.
Największy azjatycki gatunek skolopendry. Ładnie ubarwiona, dzięki swoim rozmiarom jest bardzo majestatyczna. Szyba oraz wykonująca gwałtowne ruchy. Prowadzi skryty tryb życia
Dżdżownice kalifornijskie to pięknie ubarwione dżdżownice, mogą posłużyć jako karmówka lub jako ciekawe zwierzęta do terrariów dzięki którym stworzymy bioaktywny zbiornik.