Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj
 • Szybki podgląd
  • Obecnie brak na stanie

  Karaczan argentyński (Blaptica dubia) - subadult/adult (~ 2/3cm)

  Cena 0,80 zł

  Duże karaczany, popularne w hodowlach. Często hodowany w celach obserwacyjnych nie jako karmówka. Nadaję się również jako karmówka dla dużych gadów. Idealny karaczan ozdoby do obserwacji, zagrożony potrafi wydawać syczące dźwięki. Jeden z największych karaczanów świata.

 • Szybki podgląd

  Wytłoczka/wytłaczanka na jajka

  Cena 1,30 zł

  39Wytłoczki/wytłaczanki na jajka, powierzchnia dla owadów karmowych. Oferowane wytłoczki są nowe, trzeba dbać o czystość w naszych pojemnikach hodowlanych dla owadów karmowych. Wymiary około: 31 x 31 x5 cm

 • Szybki podgląd

  Podłoże dla krocionogów "Milipede Earth" Vantis Terra 500g

  Cena 12,00 zł

  Podłoże dla krocionogów "Milipede Earth" Vantis Terra 500g. Naturalne podłoże przeznaczone dla krocionogów, jest to mieszanka zawierająca wszystkie składniki odżywcze wspomagające prawidłowy rozwój krocionogów. podłoże zapewnia im odpowiednie bytowanie oraz świetnie imituje naturalne warunki. Polecane dla krocionogów i skulic. 

  Podłoże jest w 100% przygotowane i przetestowane przez nas Vantis Terra.

 • Szybki podgląd

  Podłoże dla ślimaków "Snail Earth" Vantis Terra 300g

  Cena 12,00 zł

  Podłoże dla ślimaków "Snail Earth" Vantis Terra 300g. Naturalne podłoże przeznaczone dla ślimaków. Jest to mieszanka zawierająca wszystkie składniki odżywcze wspomagające prawidłowy rozwój ślimaków. Podłoże zapewnia im odpowiednie bytowanie oraz świetnie imituję naturalne warunki. Polecana dla ślimaków.

  Podłoże jest w 100% przygotowane i przetestowane przez nas Vantis Terra.

 • Szybki podgląd

  Glina terrarystyczna - różne kolory 1 kg

  Cena 8,00 zł

  Glina do terrarium może posłużyć jako podłoże, jako dodatek do podłoży ale również można stworzyć z niej ściankę i inne elementy przestrzenne. Aby glina była trwała należy połączyć ją z wodą, uformować a następnie poczekać aż wyschnie. 

 • Szybki podgląd

  Podłoże dla isopodów "Isopod Earth" Vantis Terra 500g

  Cena 12,00 zł

  Naturalne podłoże przeznaczone dla równonogów. Jest to mieszkanka zawierająca wszystkie składniki odżywcze wspomagające prawidłowy rozwój równonogów. Podłoże zapewnia im odpowiednie bytowanie oraz świetnie imituje naturalne warunki. Dobrze utrzymuje wilgotność. Polecane dla prosionków, stonóg, kulanek, skuliczków oraz innych równonogów. 

  Podłoże jest w 100% przygotowane i przetestowane przez nas Vantis Terra. 

  waga:  około 500g

 • Szybki podgląd

  Podłoże glina z piasekiem "Ground earth" Vantis Terra 4kg - różne kolory

  Cena 30,00 zł

  Naturalne podłoże, jest to mieszanka gleb oraz minerałów. 

  Idealnie odwzorowuje naturalne środowisko. 

  Aby podłoże spełniało swoja funkcje należny je połączyć z woda.

  Po połączeniu z woda i wyschnięciu twardnieje, dzięki czemu tworzy pożądany efekt. 

  Nadaje się również do tworzenia ścianek strukturalnych. 

  Polecany dla żółwi lądowych oraz dużych jaszczurek.

  Dostępna w kilku kolorach. 

 • Szybki podgląd

  Liście dębu 10g

  Cena 5,00 zł

  Liście dębu, to idealny element wystroju nadający naturalny wygląd terrarium. Pomagają utrzymać bioaktywność w terrarium. Mogą posłużyć jako pokarm dla krocionogów, ekipy sprzątającej, równonogów czy larw chrząszczy.  Świetne do akwarium, wydzielają garbniki które pozytywnie wpływają na stworzenia i rośliny wodne. 

 • Szybki podgląd

  Ścinki tuby korkowej

  Cena 4,50 zł

  Małe ścinki tub korkowych. Małe ścinki różnej wielkości, których można użyć jako wystrój terrarium każdego rodzaju do kliszówek lub małych pojemników jako mały wystrój dla np. ptaszników czy skorpionów. Mogą posłużyć jako wystój do areny mrówek. Nie pleśnieją, bardzo wytrzymałe. Łatwo się ją modeluję oraz przecina. 

 • Szybki podgląd

  Piasek jasny 200g

  Cena 3,50 zł

  Drobny naturalny piasek idealny do wystroju do akwarium, terrarium lub pojemników 

 • Szybki podgląd

  Jelly food

  Cena 4,00 zł

  Jelly food to nektary i owoce w żelu mogące stanowić dodatek do diety dla niektórych owadów i innych bezkręgowców oraz gadów. Są odporne na wysoką i niską temperaturę oraz na wysoką i niską wilgotność. Jest to idealne rozwiązanie do podawania różnorodnych smaków, a w tym witamin i minerałów całkowicie dopasowując się do potrzeb zwierzęcia. Jelly food mogą być również podawane karmówce.

 • Szybki podgląd

  Suszony egzotyczny grzybek

  Cena 1,00 zł

  Suszona egzotyczny grzybek nadaje się świetnie do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Można przymocować je sylikonem lub klejem na gorąco do kawałków kory, lian, gałęzi lub do tła, dzięki czemu będą imitować element prawdziwego lasu w terrarium. Ułożona chaotycznie na podłożu, świetnie nadadzą mu naturalnego charakteru. Aby grzybki nie pleśniały w wilgotnych terrariach zaleca się je odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku, wyparzyć w piekarniku lu zabezpieczyć sylikonem. Wymiary około: 3-8 cm x 3-8 cm