
10x Porcellio scaber "Dalmatian"
Stawonóg, często używany jako ekipa sprzątająca w terrarium. Mają twardy pancerz oraz mogą występować w różnych wariatach kolorystycznych. Pomogą utrzymać nam czystość w terrariach.
Stawonóg, często używany jako ekipa sprzątająca w terrarium. Mają twardy pancerz oraz mogą występować w różnych wariatach kolorystycznych. Pomogą utrzymać nam czystość w terrariach.
Występowanie: Dominikana
Biotop: Umiarkowane, półsuche
Wielkość: Do 1,5 cm
Aktywność: Wieczór oraz noc
Oświetlenie: 12h
Temperatura: 15-36 °C
Wilgotność: 60-70%
Wielkość terrarium/pojemnika: Dostosowana do ilości osobników
Środowisko życia: Naziemne, podziemne
Hodowla: W parach, w stadzie
Pokarm: Martwa materia
Rozmnażanie: Łatwe
Trudność hodowli: Początkujący
Uwagi: Należy podawać sepie
Sprzedaż obejmuję różniej wielkości osobniki od młodych aż po dorosłe.
Cena dotyczy 10 sztuk.
Stawonóg, często używany jako ekipa sprzątająca w terrarium. Mają twardy pancerz oraz mogą występować w różnych wariatach kolorystycznych. Pomogą utrzymać nam czystość w terrariach.
Naturalne podłoże z Azjatyckich lasów.
Świetnie odwzorowuje naturalne środowisko.
Jest to podłoże bambusowe. Nadaję się jako element ozdobny podłoża,
do terrarium tropikalnego oraz suchego.
Jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów zwierząt.
Pięknie ubarwiony stawonóg. Jego ubarwienie przypomina ubarwienie krów. Jest szybki oraz ruchliwy. Szybko się rozmnaża. Może być ciekawa ekipą sprzątającą w terrarium.
Stonogi tropikalne pełnia w terrariach dużo funkcji. Mogą posłużyć jako ekipa sprzątająca nasze terrarium, ponieważ żywią się martwą materia. Będą sprzątały resztki pokarmu, martwe kawałki roślin, odchody lub resztki wylinek naszych podopiecznych. Mogą również posłużyć jako karmówka dla małych zwierząt, szczególnie dla np. drzewołazów.
Cena dotyczy stonóg tropikalnych w podłożu w pojemniku około 150ml.
Pięknie ubarwiony stawonóg. Jest to odmiana kolorystyczna Porcellio laevis, ma kolory mleczno-czarne. Często kopia. Szybko się rozmnaża. Może być ciekawa ekipą sprzątającą w terrarium.
Popularny stawonóg, często używany jako ekipa sprzątająca w terrarium. Mają twardy pancerz.. Pomogą utrzymać nam czystość w terrariach. Jaskrawo ubarwione, nie lubią wysokiej wilgotności
Kulanka pospolita odmiana nominalna. Równonóg, który potrafi zwinąć się w kulkę. Może posłużyć w terrarium jako ekipa sprzątająca gdyż żywi się martwą materia. Wysypuję na terenach nad morskich oraz glebach wysoko wapiennych. Wytrzymuje czasowe przesuszenia. Potrzebuję dużej warstwy podłoża ponieważ kopie w nim nory.
Stawonóg, często używany jako ekipa sprzątająca w terrarium. Mają twardy pancerz oraz mogą występować w różnych wariatach kolorystycznych. Pomogą utrzymać nam czystość w terrariach.
Bardzo ładnie ubarwione równonogi. Zamieszką terany gdzie występuje Makia, głównie w regionie Dlamacji. Można je spotkać najczęściej pod kamieniami w gajach oliwnych. Zagrożona zamyka się w kulkę. Czasami jest nazywana isopod klaun ze względu na swoje ubarwienie.
Skuliczek gładki, równonóg, który potrafi zwinąć się w niecałą kulkę. Ma spłaszczony ogonek. Może posłużyć w terrarium jako ekipa sprzątająca, gdyż żywi się martwą materia. Wysypuję w okolicach rzecz przy brzegach, rzadziej w lasach.
Drewno z papai jest to miękki naturalny element, może posłużyć jako tło w terrarium lub jako element ozdoby. Najlepiej będzie wyglądać w suchy terrariach.
Naturalny bambus pochodzący z upraw na terenie Wietnamu. Długie łodygi, mogą być dowolnie przycinane. Tworzą świetną przestrzeń do wspinaczek dla wszystkich gatunków gadów i płazów nadrzewnych, a także niektórych ssaków i wszystkich ptaków. Zachowuje swój kształt i nie zmienia go pod naporem nawet najcięższych zwierząt. Jest całkowicie wodoodporny.
Orzech nadają się świetnie do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Może posłużyć jako kryjówka dla małych stworzeń. Ułożone chaotycznie na podłożu, świetnie nadadzą mu naturalnego charakteru. Aby orzech nie pleśniały w wilgotnych terrariach zaleca się je odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku lub wyparzyć w piekarniku.
Zdjęcia przykładowej dekoracji.