Sepia
Sepia to naturalne wapno. Jest to szkielet mątwy. Dostarcza zwierzętom wapno niezbędne do budowy pancerzy, szkieletu oraz jaj. Należy powiadać go zwierzętom aby były zdrowe i otrzymywały niezbędne wapno.
Długość 7-9 cm, szerokość 4-5 cm
Estetycznie wykonana miska do terrarium stylizowana na kamienie, świetnie wtapia się w otoczenie aranżowane na naturalne środowisko.
-wygładzenie wewnętrzne zapewnia łatwe czyszczenie
-żywica poliestrowa dopuszczalna do kontaktu z pożywieniem
Wymiary:
S 6x1,5x4,5cm
nr. 76180
M 10,5x2,5x7cm
nr. 76181
L 15x3,5x11,5cm
nr. 76183
XL 18x6x14,5cm
nr. 76184
Producent: Trixie Heimtierbedarf
Industriest. 32
24963 Trap Germany
www.trixie.de
Sepia to naturalne wapno. Jest to szkielet mątwy. Dostarcza zwierzętom wapno niezbędne do budowy pancerzy, szkieletu oraz jaj. Należy powiadać go zwierzętom aby były zdrowe i otrzymywały niezbędne wapno.
Długość 7-9 cm, szerokość 4-5 cm
Exo Terra Calcium Powder Suplement zawiera wysoki poziom wapnia, który pomaga zapewnić długotrwałe zdrowie.
-Zawiera pierwiastki niezbędne do prawidłowego metabolizmu wapnia
-Niski poziom fosforu
-Ultra drobny proszek
-Dla gadów i płazów
Preparat witaminowy marki Zoo Med należy do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na rynku. Kompletny kompleks witamin, minerałów i aminokwasów, zaprojektowany specjalnie dla gadów. Preparat na podstawie wapnia, gwarantujący prawidłowy rozwój układu kostnego z odpowiednim stosunkiem wapnia do fosforu (2:1).
Pierwotnie został opracowany specjalnie dla żółwi z Zoo w San Diego, dziś jest używany przez najlepsze ogrody zoologiczne na całym świecie. Reptivite to pierwszy na świecie preparat witaminowy dla gadów zawierający kompletny kompleks aminokwasów, które są istotnym składnikiem w procesie trawienia białek. Nie zawiera sztucznych dodatków, ani wypełniaczy, takich jak soja, drożdże czy sacharoza.
Larwy mącznika (Tenebrio molitor) młynarka są doskonałym pokarmem dla zwierząt terrariowych dzięki ich wysokiej wartości odżywczej i łatwości hodowli. Są małe, mięsiste i bogate w białko i tłuszcze, co sprawia, że są doskonałym źródłem energii.
Naturalne podłoże przeznaczone dla chrząszczy. Jest to mieszkanka zawierająca wszystkie składniki odżywcze wspomagające prawidłowy rozwój larw. Podłoże zapewnia im odpowiednie bytowanie oraz świetnie imituje naturalne warunki.
Polecane dla chrząszczy i larw chrząszczy.
Podłoże jest w 100% przygotowane i przetestowane przez nas Vantis Terra.
waga: około 500g
Krab vampir dokładnie Geosesarma dennerle. Małe kraby typowo lądowe. Świetnie się wspinają. Można trzymać je w paludariach. Nie niszczą roślin. Żyją w stadach, są zwierzętami socjalnymi. Często same kopia sobie norki w torfie. Wchodzą do wody zazwyczaj aby przejść wylinkę.
Suszony mech, barwiony naturalnymi barwnikami nadaje się świetnie do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Ułożony chaotycznie na podłożu, świetnie nada terrarium naturalnego charakteru.
Szalka szklana o średnicy 6 cm i wysokości 1,2 cm. Może powróżyć jako gniazdo oraz arena do hodowli mrówek. Może również posłużyć jako miska na wodę lub jedzenie dla gadów, płazów oraz bezkręgowców.
Naturalnie wyglądająca miska do terrarium dla małych i średnich zwierząt terraryjnych, Dzięki zdejmowanej pokrywce z otworem, możemy dostosować miskę do gatunku pupila, a także rodzaju pokarmu. Przy karmieniu żywymi, ruchliwymi owadami, przykrycie zapobiega niekontrolowanemu rozpowszechnieniu się karmówki po terrarium. Zmusza też niewielkie, ruchliwe gady (gekon płaczący, gekon orzęsiony) i płazy (kumak dalekowschodni) do wspinaczki po ścianach i prób dosięgnięcia leżącego na dnie pokarmu, pozytywnie wpływając na ich kondycję i aktywność.
Estetycznie wykonana miska do terrarium stylizowana na kamienie, świetnie wtapia się w otoczenie aranżowane na naturalne środowisko.
Wisząca miseczka to świetne rozwiązanie podawania karmy i płynów dla wszystkich gadów i płazów nadrzewnych, takich jak np: Gekon Orzęsiony. Wyposażona jest w mocne przyssawki oraz wyjmowane naczynka na pokarm i wodę.
Miska Hagen exoterra idealna na porkarm dla jaszczurek, żółwi oraz innych gadów. Ewentualnie można użyć jej jako miska z wodą.
XL 29x22x4,5 cm
L 21x17x4 cm
M 14x12x3 cm
Miska wykonana z tworzywa sztucznego, świetnie nada się jako zbiornika dla żab lubiących przesiadywać w płytkiej wodzie. Wygląda naturalnie, dodatkowo dzięki wysokim krawędziom podłoże, nie nasypie się do wody.
Płazy pochłaniają wodę poprzez swoją skórę. Lubią wysoką wilgotność w swoim otoczeniu. Lubią też przebywać w płytkim zbiorniku wodnym, wchłaniając wilgoć. Ponieważ większość płazów rozmnaża się w tymczasowych lub stałych płytkich basenach lub przenosi swoje kijanki do tych zbiorników wodnych, Frog Pond jest ważnym elementem każdego tropikalnego terrarium.
17 x 13,5 x 6 cm 110 ml
Mała miska który może posłużyć jako miska na wodę, wapno lub pokarm w terrarium.
Połówka kokosa to naturalna ozdoba do terrarium. Nadaję się terrarium tropikalnego oraz suchego. Może posłużyć jako miska na jedzenie lub jako kryjówka. Aby kokos nie pleśniał w terrarium tropikalnych należy go wygotować lub wyparzyć w piekarniku.