Sepia
Sepia to naturalne wapno. Jest to szkielet mątwy. Dostarcza zwierzętom wapno niezbędne do budowy pancerzy, szkieletu oraz jaj. Należy powiadać go zwierzętom aby były zdrowe i otrzymywały niezbędne wapno.
Długość 7-9 cm, szerokość 4-5 cm
Podłoże bioaktywne "Bioactive Earth" Vantis Terra 2kg. Naturalne bioaktywne podłoże przeznaczone do terrarium tropikalnego, vivarium roślinnego. Jest to mieszanka gleb wspomagająca wzrost i rozwój roślin oraz rozwój mikroelementów w zbiorniku. Świetnie utrzymuje wilgotność. Podłoże zapewnia zwierzętom odpowiednie bytowanie oraz imituje naturalne środowisko. Polecane dla roślin, gadów, płazów, skorupiaków, pajęczaków oraz innych bezkręgowców.
Podłoże bioaktywne "Bioactive Earth" Vantis Terra 2kg. Naturalne bioaktywne podłoże przeznaczone do terrarium tropikalnego, vivarium roślinnego. Jest to mieszanka gleb wspomagająca wzrost i rozwój roślin oraz rozwój mikroelementów w zbiorniku. Świetnie utrzymuje wilgotność. Podłoże zapewnia zwierzętom odpowiednie bytowanie oraz imituje naturalne środowisko. Polecane dla roślin, gadów, płazów, skorupiaków, pajęczaków oraz innych bezkręgowców.
waga: około 2kg
Naturalne i ekologiczne podłoże bioaktywne to idealne podłoże to zbiorników bio-active. Terraria bioaktywne to terraria imitujące doskonale naturalne środowisko zachowując naturalny cykl oraz bioróżnorodność. Podłoże bioaktywne świetnie utrzymuję wilgotność, posiada składniki odżywcze dla roślin, jest dobrze napowietrzone oraz jest idealne do rozwoju mikro i makro organizmów. Podłoże posiada w sobie węgiel aktywny dzięki któremu dodatkowo woda jest filtrowana. Jest idealne do zasiedlania ekipy sprzątającej sprawiającej, że bioróżnorodność zbiornika.
Sepia to naturalne wapno. Jest to szkielet mątwy. Dostarcza zwierzętom wapno niezbędne do budowy pancerzy, szkieletu oraz jaj. Należy powiadać go zwierzętom aby były zdrowe i otrzymywały niezbędne wapno.
Długość 7-9 cm, szerokość 4-5 cm
Spryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 2 litrów. Niezbędne narzędzie dla każdego terrarysty. Służy do zraszania terrariów oraz pojemników hodowlanych. Można regulować strumień wody od mgiełki aż po mocny strumień.
Podłoże dla ślimaków "Snail Earth" Vantis Terra 300g. Naturalne podłoże przeznaczone dla ślimaków. Jest to mieszanka zawierająca wszystkie składniki odżywcze wspomagające prawidłowy rozwój ślimaków. Podłoże zapewnia im odpowiednie bytowanie oraz świetnie imituję naturalne warunki. Polecana dla ślimaków.
Podłoże jest w 100% przygotowane i przetestowane przez nas Vantis Terra.
Egzotyczna płaska łupina świetnie nadaję się do każdego wystroju. Może posłużyć jako dekoracja oraz urozmaicenia ściółki. Aby Egzotyczna płaska łupina nie pleśniał w wilgotnych terrariach zaleca się je odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku lub wyparzyć w piekarniku.
Zestaw do hodowli muszek owocówek.
Muszki służą jako pokarm dla małych żab, modliszek, pająków, itp.
NIE ZAWIERA ŻYWCYH MUSZEK, JEST TO ZESTAW DO KONTYNUOWANIA JUŻ ROZWINIĘTEJ HODOWLI (przesypujemy muszki ze starej kolonii do przygotowanego, nowego pojemnika).
Włókno kokosowe nadaje się świetnie do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Można wykorzystać go do imitacji suchej trawy, lub wykonać z niego tylną ściankę terrarium. Ułożony chaotycznie na podłożu, świetnie nada terrarium naturalnego charakteru. Włókno kokosowe nie pleśnieje.
Szczypce do łapania owadów umożliwiają bezdotykowe karmienie gadów i płazów żywym pokarmem. Wykonane są z plastiku, odporne na działanie wody oraz nie stanowią żadnego zagrożenia dla zwierząt.
Korzenie Mangrowca to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych naturalnych dekoracji jakie możemy umieścić w akwarium, terrarium. Niepowtarzalne kształty każdego korzenia pozwalają stworzyć oryginalną i unikatową aranżację w dowolnym zbiorniku.
Całkowicie naturalne mieszanki mchów , idealne np. dla płazów, gadów oraz innych zwierząt zamieszkujących tereny podmokłe oraz tropikalne i roślin. Podłoże przeznaczone do wybiegów o wysokiej wilgotności. Zwiększa i utrzymuje wilgotność w terrarium.
Naturalne podłoże przeznaczone dla żab i ropuch,
jest to mieszanka pozwalająca na swobodne zakopanie się.
Nie pleśnieję i świetnie utrzymuje wilgotność.
Podłoże zapewnia im odpowiednie bytowanie oraz świetnie imituje naturalne warunki.
Polecane dla żab i ropuch.
Podłoże jest w 100% przygotowane i przetestowane przez nas Vantis Terra.
Ścinki korka ekspandowanego mogą posłużyć jako element dekoracyjny do podłoży w terrariach tropikalnych oraz pustynnych, lub jako podłoże. Ścinki korka nie pleśnieją, oraz dobrze utrzymują wilgotność.
Wermikulit to mineralne podłoże, które można użyć do inkubatorów, jako strefa drenażowa lub jako dodatek do innego podłoża. Świetnie utrzymuję wilgotność. Możne posłużyć również jako element ozdobny terrarium na podłożu lub jako podłoże. Zwiększa swoją objętość nasączony wodą.
opakowanie: około 4l
CHIPSI Ultra 10 litrów / 4,6 kg
Bardzo delikatny dla małych łapek, niezwykle chłonie nieprzyjemny zapach!
Podłoże kukurydziane, można wykorzystać je w zbiornikach suchych dla gadów np. dla pustynnych jaszczurek.
Naturalna ściółka dla gryzoni i ptaków domowych wyprodukowana z drzew iglastych.
Całkowicie naturalny mech z Kambodży, idealny dla płazów, gadów oraz innych zwierząt zamieszkujących tereny podmokłe oraz tropikalne. Podłoże przeznaczone do wybiegów o wysokiej wilgotności. Zwiększa i utrzymuje wilgotność w terrarium.
Podłoże stepy i półpustynia "Steppers Semi-desert Earth" Vnatis Terra 3kg. Naturalne podłoże do wystroju stepowego, półpustyni oraz śródziemnomorskiego. Jest to mieszanka gleb, nadaję naturalnego wyglądu imitując naturalne środowisko zwierząt. Nie polecane do roślin. Polecana dla jaszczurek, pajęczaków i innych bezkręgowców sucholubnych.
Całkowicie naturalny mech torowiec z Chile, idealny dla płazów, gadów oraz innych zwierząt zamieszkujących tereny podmokłe oraz tropikalne i roślin. Podłoże przeznaczone do wybiegów o wysokiej wilgotności. Zwiększa i utrzymuje wilgotność w terrarium.3