

Poidełko/miodziarka dla mrówek. Mrówki czerpią z poidełka wodę, miód, nektar.
- fiolki: probówka 6 ml x2
wysokość: 6cm
- podstawka: 5x3,5cm
Producent:
Ubercrafter Marcin Skapczyk
ul. Szkolna 18
44-177 Chudów
Festfajne.pl
Suszony lotos mały nadaje się świetnie do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Ułożony chaotycznie na podłożu, świetnie nada terrarium naturalnego charakteru. Aby lotos nie pleśniały w wilgotnych terrariach zaleca się go odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku lub wyparzyć w piekarniku. Wymiary około: 3-6 cm x 3-5 cm
Specjalna mieszkanka nasion dla mrówek odżywiających się nasionami. Dla Messor sp. oraz Tetramorium sp. W mieszance znajduje się 8 gatunków nasion, którymi żywią się mówki. Opakowanie: 20 g
Stalowa pęseta miękka, ułatwia prace na hodowli.
Wężyk o średnicy 10,8 i 6 mm. Idealny do mrówek. Można łączyć nim gniazda z arenami. Jest przeźroczysty. 1 produkt to 10 cm wężyka.
Ochrona na probówkę, zacienia probówkę z kolonią mrówek. Mrówki są chronione przed światłem. Można z ochronek stworzyć "stojak na probówki" łącząc jest razem.
wymiary około: 18 x 3,5 cm wewnątrz średnica 0k. 1,8m
Niebanalna ozdoba i gratka dla wszystkich miłośników Orientu. Inspirowana sztuką Dalekiego Wschodu, nada Twojemu zbiornikowi lub terrarium oryginalnego, nietuzinkowego charakteru.
Żniwiarka śródziemnomorska, mrówka zakładająca gniazdo w sposób klasztorny czyli samotna królowa odchowuje pierwsze potomstwo bez pobierania pokarmu. Dość wolno poruszające się mrówki.
Małe ścinki tub korkowych. Małe ścinki różnej wielkości, których można użyć jako wystrój terrarium każdego rodzaju do kliszówek lub małych pojemników jako mały wystrój dla np. ptaszników czy skorpionów. Mogą posłużyć jako wystój do areny mrówek. Nie pleśnieją, bardzo wytrzymałe. Łatwo się ją modeluję oraz przecina.
Wężyk o średnicy 10,8 i 6 mm. Idealny do mrówek. Można łączyć nim gniazda z arenami. Jest przeźroczysty. 1 produkt to 10 cm wężyka.
Złączka/przełączka/rozdzielnik do wężyków połączysz ze sobą trzy wężyki lub rozdzielisz w inne drogi, można połączyć więcej gniazd oraz aren.
wymiar: 8 mm (zewnętrzne) 6 cm x 3,5 cm
Czerwona, przeźroczysta folia dla mrówek jest to fila o wymiarach bliskich kartki A4. Stosuję się ją do zakrywania formikarium, szczególnie części gniazdowej. Zmniejsza padanie światła do gniazda przez co mrówki nie są zdenerwowane a my możemy oglądać je w gnieździe. Uważa się również, że światło czerwone jest mniej widziane przez mrówki.
Ochrona na probówkę, zacienia probówkę z kolonią mrówek. Mrówki są chronione przed światłem. Można z ochronek stworzyć "stojak na probówki" łącząc jest razem.
wymiary około: 18 x 3,5 cm wewnątrz średnica 0k. 1,8m
Szalka szklana o średnicy 6 cm i wysokości 1,2 cm. Może powróżyć jako gniazdo oraz arena do hodowli mrówek. Może również posłużyć jako miska na wodę lub jedzenie dla gadów, płazów oraz bezkręgowców.