Drewno z papai
Drewno z papai jest to miękki naturalny element, może posłużyć jako tło w terrarium lub jako element ozdoby. Najlepiej będzie wyglądać w suchy terrariach.
Sztuczna sansewieria do terrarium, jest bardzo fajnym urozmaiceniem w zbiornikach typu sawanna lub półpustynnych. Jest starannie wykonana.
Wymiary:
Długość 43cm
Szerokość 6x4cm
Zdjęcie przykładowej rośliny.
Drewno z papai jest to miękki naturalny element, może posłużyć jako tło w terrarium lub jako element ozdoby. Najlepiej będzie wyglądać w suchy terrariach.
Sztuczny liść świetnie imituje prawdziwego liścia, dodatkowo jest bardzo wytrzymały. Idealny do wystrojów tropikalnych oraz umiarkowanych. Części liścia umocowane są na drucie, dzięki czemu można je kształtować, tak jak nam się podoba. Posiada drut dzięki czemu można z łatwością umieścić go w terrarium np. na ściance lub na gałęzi.
Sztuczna czaszka bawoła od firmy EXO TERRA. Wykonana z bezpiecznych dla zwierząt materiałów, świetnie wykonana i bardzo realistycznie odwzorowana. Nadaje się do terrarium z wystrojem pustynny oraz do terrariów tropikalnych. Czaszkę łatwo się czyści oraz jest odporna na warunki jakie panują w zbiorniku.
Wymiary: 15 cm x 25 cm x 10 cm
Tuba korkowa z dębu korkowego - Portugalia.
Tuba korkowa idealna jako kryjówka dla zwierząt lub jako wystrój terrarium każdego rodzaju. Nie pleśnieje, bardzo wytrzymała. Łatwo się ją modeluję oraz przecina.
Korzenie Mangrowca to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych naturalnych dekoracji jakie możemy umieścić w akwarium, terrarium. Niepowtarzalne kształty każdego korzenia pozwalają stworzyć oryginalną i unikatową aranżację w dowolnym zbiorniku.
Liana bananowca świetnie sprawdzi się w wystroju umiarowym i tropikalnym. Jest to liana przypominająca laskę lub hak, może posłużyć jako dodatkowy element wspinaczkowy w terrarium dla kameleonów lub innych jaszczurek. Gałązki mogą mieć różne długości od 60 do 80 cm.
Orzech mini budda świetnie nadaję się do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Może posłużyć jako kryjówka. Aby orzech nie pleśniał w wilgotnych terrariach zaleca się go odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku lub wyparzyć w piekarniku. Wymiary około: 5-12 cm x 5-12 cm
Skoczogonki to małe białe stawonogi. To idealna Ekipa sprzątająca do terrarium, ponieważ będą pomagać nam utrzymywać czystość w terrarium. Zjadają resztki pokarmu, wylinki, odchody, pleść i grzyby, więc są bardzo pożyteczne i pożądane.
Sztuczny liść monstery świetnie imituje prawdziwego liścia monstery, dodatkowo jest bardzo wytrzymały. Idealny do wystrojów tropikalnych oraz umiarkowanych. Części liścia umocowane są na drucie, dzięki czemu można je kształtować, tak jak nam się podoba. Posiada drut dzięki czemu można z łatwością umieścić go w terrarium np. na ściance lub na gałęzi. Wymiary około: 19 cm x 15 cm
Sztuczna roślina, starannie wykonana. Ciekawa propozycja do terrarium tropikalnego, leśnego. Bezpieczna dla zwierząt.
Sztuczna paproć świetnie imituje prawdziwą paproć. Idealny do wystrojów tropikalnych oraz umiarkowanych. Można odczepiać liście od głównej gałęzi i dzielić na mniejsze części. Można z łatwością umieścić ją w terrarium np. na ściance lub na gałęzi.
Sztuczny storczyk świetnie imituje prawdziwego storczyka, dodatkowo bardzo wytrzymały. Idealny do wystrojów tropikalnych oraz umiarkowanych. Jego liście są umocowane na drucie, dzięki czemu można go kształtować, tak jak nam się podoba. Posiada drut dzięki czemu można z łatwością umieścić go w terrarium np. na ściance lub na gałęzi.
Sztuczny liść świetnie imituje prawdziwego liścia, dodatkowo jest bardzo wytrzymały. Idealny do wystrojów tropikalnych oraz umiarkowanych. Części liścia umocowane są na drucie, dzięki czemu można je kształtować, tak jak nam się podoba. Posiada drut dzięki czemu można z łatwością umieścić go w terrarium np. na ściance lub na gałęzi.
Sztuczna tillandsia świetnie imituje prawdziwą tillandsie, dodatkowo bardzo wytrzymały. Idealny do wystrojów tropikalnych. Posiada drut dzięki czemu można z łatwością umieścić go w terrarium np. na ściance lub na gałęzi.
Sztuczna roślina świetnie imituje prawdziwą roślinę. Idealny do wystrojów tropikalnych oraz umiarkowanych. Można z łatwością umieścić ją w terrarium np. na ściance lub na gałęzi.
Długość: około 40 cm z gałęzią
Sztuczna roślina świetnie imituje prawdziwą peperomie. Idealna do wystrojów tropikalnych oraz umiarkowanych. Można z łatwością umieścić ją w terrarium np. na ściance lub na gałęzi.