- Odbiór osobisty

Roślina łatwa w hodowli, o dość dużych zielonych oraz wytrzymałych liściach. Idealna do wspinaczki dla gekonów i rzekotek. Jest to pnącze. Lubi zraszanie.
Występowanie: Ameryka Południowa
Zastosowanie w terrarium: Tropikalne, umiarkowane, riparium, paludarium
Stanowisko: Cień, półcień, w świetle
Podlewanie: Obfite, wstrzymuję przesuszenie oraz zalanie
Wzrost: Szybki, pnącze
Podłoże: Uniwersalne
Rozmnażanie: Łatwe, szczepki, łamiemy roślinę w „kolanku” następnie umieszczamy ją w podłożu lub w słoiku z wodą.
Temperatura: 15-29 °C
Zdjęcie przykładowe
Nie wysyłamy. Możliwy odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Vaunarium
Podłoże stepy i półpustynia "Steppers Semi-desert Earth" Vnatis Terra 3kg. Naturalne podłoże do wystroju stepowego, półpustyni oraz śródziemnomorskiego. Jest to mieszanka gleb, nadaję naturalnego wyglądu imitując naturalne środowisko zwierząt. Nie polecane do roślin. Polecana dla jaszczurek, pajęczaków i innych bezkręgowców sucholubnych.
Najpopularniejsza roślina w terrarystce. Roślina niewymagająca, bardzo łatwa w hodowli. Nadaję się do spożycia dla gadów roślinożernych, oraz jako alternatywna roślina do spożycia dla patyczaków i straszyków w okresie zimowym. Roślina płożąca o kolorowych liściach.
Zielona roślina, łatwa w hodowli i wytrzymała. Chamedora nazywana jest również Palna koralową.
Roślina niewymagająca, bardzo łatwa w hodowli. Nadaję się do spożycia dla gadów roślinożernych, oraz jako alternatywna roślina do spożycia dla patyczaków i straszyków w okresie zimowym. Roślina płożąca o biało zielonych liściach.
Suszony lotos mały nadaje się świetnie do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Ułożony chaotycznie na podłożu, świetnie nada terrarium naturalnego charakteru. Aby lotos nie pleśniały w wilgotnych terrariach zaleca się go odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku lub wyparzyć w piekarniku. Wymiary około: 3-6 cm x 3-5 cm
Liście dębu, to idealny element wystroju nadający naturalny wygląd terrarium. Pomagają utrzymać bioaktywność w terrarium. Mogą posłużyć jako pokarm dla krocionogów, ekipy sprzątającej, równonogów czy larw chrząszczy. Świetne do akwarium, wydzielają garbniki które pozytywnie wpływają na stworzenia i rośliny wodne.
Ciekawa roślina z dziurawymi liśćmi, świetnie nadaje się do wystrojów tropikalnych. Nadaje ciekawego wyglądu oraz wyróżnia się spośród reszty roślin.
Orzech dzwoneczek nadaje się świetnie do wystrojów tropikalnych oraz suchych. Może posłużyć jako kryjówka dla małych stworzeń. Ułożone chaotycznie na podłożu, świetnie nadadzą mu naturalnego charakteru. Aby orzech nie pleśniały w wilgotnych terrariach zaleca się je odpowiednio przygotować, wygotować w wrzątku lub wyparzyć w piekarniku. Wymiary około: 3-5 cm x 3-5 cm42
Roślina łatwa w hodowli, posiada duże twarde liście, idealne dla gekonów i żab wspinających się. Może być hodowana mając korzenie zanurzone w wodzie, więc jest idealną rośliną do paludarium.
Roślina niewymagająca, bardzo łatwa w hodowli. Nadaję się do spożycia dla gadów roślinożernych, oraz jako alternatywna roślina do spożycia dla patyczaków i straszyków w okresie zimowym. Roślina płożąca o biało zielonych liściach.
Zielona roślina o ładnym ubarwieniu, z dużymi liśćmi. Lubi być zraszana oraz lubi wilgotne powietrze. Roślina łatwa w hodowli.