- Obecnie brak na stanie
Duży ładnie ubarwiony karaczan, ma charakterystyczne żółto-czarne paski. Idealna karmówka dla dużych gadów. Idealny karaczan ozdoby do obserwacji, zagrożony potrafi wydawać syczące dźwięki.
Występowanie: Madagaskar
Biotop: Tropikalny
Wielkość: 6-7 cm
Aktywność: Całodobowa
Oświetlenie: Nie wymaga
Temperatura: 28-32°C
Wilgotność: 50-80%
Latanie: Nie
Chodzenie po płaskich powierzchniach: Tak
Wielkość terrarium: Dostosowana do ilości osobników
Pokarm: owoce, warzywa, pokarm dla rybek, pasze dla owadów karmowych
Rozmnażanie: Jajożyworodny
Trudność hodowli: Początkujący
Tylko odbiór osobisty.
Nie wysyłamy. Możliwy odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym
ul. Mazowiecka 88/2, 30-023 Kraków
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 13:00 - 19:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 16:00
Niedziela - zamknięte
HRIMP STICKS to podstawowy, tonący pokarm dla krewetek słodkowodnych i morskich oraz innych skorupiaków hodowanych w akwariach.
Pipeta o pojemności 2 ml idealna do dawkowania wody przy nawadnianiu gniazd mrówek, pojemników z ptasznikami lub innymi stworzeniami. Pipeta wykonana jest z plastiku. Długość: 16 cm
Shelfordella lateralis, powszechnie znany jako Karaczan Turecki a teraz Przybyszka Turecka, jest popularnym źródłem pokarmu dla wielu gatunków zwierząt egzotycznych w hodowli domowej. Jego stosunkowo niewielki rozmiar i łatwa hodowla czynią go idealnym wyborem jako pokarm dla gadów, płazów, pająków i innych zwierząt terrarystycznych. Karaczany tureckie są bogate w białko i łatwo dostępne, co czyni je cenionym źródłem odżywczych składników dla pupili, w domowych terrariach.
Korzenie Dragon Wood to niespotykane korzenie o porowatej strukturze. Są one przeznaczone do użytku w akwarium lub terrarium i odpowiednio przygotowane oraz sterylizowane. Nie ma potrzeby ich dodatkowego preparowania.
Korzenie stwarzają w zbiorniku niepowtarzalny klimat.
Sepia to naturalne wapno. Jest to szkielet mątwy. Dostarcza zwierzętom wapno niezbędne do budowy pancerzy, szkieletu oraz jaj. Należy powiadać go zwierzętom aby były zdrowe i otrzymywały niezbędne wapno.
Długość 7-9 cm, szerokość 4-5 cm
Trwały i wytrzymały, jednoskładnikowy klej silikonowy przeznaczony do stosowania w akwarystyce i terrarystyce z aplikatorem ułatwiającym klejenie w trudno dostępnych miejscach. Przeznaczony do uszczelniania oraz klejenia szkła, do klejenia elementów ozdobnych, w tym skały czy korzenie oraz innych podobnych zastosowań. Nieszkodliwy dla zwierząt i roślin. Nie wchodzi w reakcje z wodą.
Duże karaczany, popularne w hodowlach. Często hodowany w celach obserwacyjnych nie jako karmówka. Nadaję się również jako karmówka dla dużych gadów. Idealny karaczan ozdoby do obserwacji. Nie wspinają się po płaskich powierzchniach.
Liście dębu, to idealny element wystroju nadający naturalny wygląd terrarium. Pomagają utrzymać bioaktywność w terrarium. Mogą posłużyć jako pokarm dla krocionogów, ekipy sprzątającej, równonogów czy larw chrząszczy. Świetne do akwarium, wydzielają garbniki które pozytywnie wpływają na stworzenia i rośliny wodne.
Skoczogonki to małe białe stawonogi. To idealna Ekipa sprzątająca do terrarium, ponieważ będą pomagać nam utrzymywać czystość w terrarium. Zjadają resztki pokarmu, wylinki, odchody, pleść i grzyby, więc są bardzo pożyteczne i pożądane.
Larwa drewnojada (Zophobas morio) jest powszechnie stosowanym owadem karmowym w terrarystyce ze względu na jej wartość odżywczą oraz łatwość hodowli. Jest to popularny pokarm dla wielu gatunków zwierząt terraryjnych, w tym jaszczurek, ptaków i płazów, ze względu na jej duże rozmiary i bogactwo składników odżywczych.
Duże karaczany, popularne w hodowlach. Często hodowany w celach obserwacyjnych nie jako karmówka. Nadaję się również jako karmówka dla dużych gadów. Idealny karaczan ozdoby do obserwacji. Nie wspinają się po płaskich powierzchniach.
Larwy mącznika (Tenebrio molitor) młynarka są doskonałym pokarmem dla zwierząt terrariowych dzięki ich wysokiej wartości odżywczej i łatwości hodowli. Są małe, mięsiste i bogate w białko i tłuszcze, co sprawia, że są doskonałym źródłem energii.
Shelfordella lateralis, powszechnie znany jako Karaczan Turecki a teraz Przybyszka Turecka, jest popularnym źródłem pokarmu dla wielu gatunków zwierząt egzotycznych w hodowli domowej. Jego stosunkowo niewielki rozmiar i łatwa hodowla czynią go idealnym wyborem jako pokarm dla gadów, płazów, pająków i innych zwierząt terrarystycznych. Karaczany tureckie są bogate w białko i łatwo dostępne, co czyni je cenionym źródłem odżywczych składników dla pupili, w domowych terrariach.
Rybik piekarniczy (Thermobia domestica) to niewielki, srebrzystoszary owad o długości 10-15 mm, idealny jako pokarm dla zwierząt terrariowych. Jest nocny, lubi ciepło i wilgoć, co czyni go łatwym w hodowli. Dzięki wysokiej zawartości białka i niskiej tłuszczu stanowi wartościowy element diety dla gekonów, pająków, modliszek i skorpionów. Żywi się resztkami organicznymi i suchymi pokarmami, stymulując naturalne instynkty łowieckie zwierząt terrariowych.
Zestaw do hodowli muszek owocówek.
Muszki służą jako pokarm dla małych żab, modliszek, pająków, itp.
NIE ZAWIERA ŻYWYCH MUSZEK, JEST TO ZESTAW DO KONTYNUOWANIA JUŻ ROZWINIĘTEJ HODOWLI (przesypujemy muszki ze starej kolonii do przygotowanego, nowego pojemnika).
Stonogi tropikalne pełnia w terrariach dużo funkcji. Mogą posłużyć jako ekipa sprzątająca nasze terrarium, ponieważ żywią się martwą materia. Będą sprzątały resztki pokarmu, martwe kawałki roślin, odchody lub resztki wylinek naszych podopiecznych. Mogą również posłużyć jako karmówka dla małych zwierząt, szczególnie dla np. drzewołazów.
Cena dotyczy stonóg tropikalnych w podłożu w pojemniku około 150ml.