
Liście tropikalne 8g
Suszone tropikalne liście, świetnie do wystrojów, nadają się w tropikalnych oraz suchych zbiornikach. Ułożone chaotycznie na podłożu, nada terrarium naturalnego charakteru.
Larwa drewnojada (Zophobas morio) jest powszechnie stosowanym owadem karmowym w terrarystyce ze względu na jej wartość odżywczą oraz łatwość hodowli. Jest to popularny pokarm dla wielu gatunków zwierząt terraryjnych, w tym jaszczurek, ptaków i płazów, ze względu na jej duże rozmiary i bogactwo składników odżywczych.
Dostępny w pakietach:
porcja 65 ml - 8 zł
125 ml -12 zł
Suszone tropikalne liście, świetnie do wystrojów, nadają się w tropikalnych oraz suchych zbiornikach. Ułożone chaotycznie na podłożu, nada terrarium naturalnego charakteru.
Spagmoss mech torfowiec 15g, jest to suchy mech torfowiec pochodzący z Chile. Może posłużyć jako podłoże, świetnie utrzymuję wilgoć. Nie pleśnieje! Dodatkowo może być ciekawym element wystroju nadającym naturalny wygląd terrarium. Można również inkubować w nim jaja. Używane jest również do hodowli endemicznych roślin.
Łagodny i ciekawy gatunek wija, samiec i samica różnią się od siebie wyglądem oraz wielkością. idealne zwierzę dla początkującego terrarysty. Żywią się martwą materia, owocami i warzywami. Należy pamiętać o podawaniu sepi.
Jelly food to nektary i owoce w żelu mogące stanowić dodatek do diety dla niektórych owadów i innych bezkręgowców oraz gadów. Są odporne na wysoką i niską temperaturę oraz na wysoką i niską wilgotność. Jest to idealne rozwiązanie do podawania różnorodnych smaków, a w tym witamin i minerałów całkowicie dopasowując się do potrzeb zwierzęcia. Jelly food mogą być również podawane karmówce.
Posypka na podłoże „Biotop” to naturalna posypka na podłoże, nadająca naturalny wygląd oraz ciekawej faktury. Świetne nadaje się do terrarium tropikalnego oraz stepowego. Nie pleśnieje oraz jest bezpieczna dla każdego rodzaju zwierząt. Mieszanka ta jest stworzona przez nas i ma oryginalną recepturę
Pojemnik transparentny, wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Najczęściej używany do transportu oraz hodowli bezkręgowców.
Rozmiary podane są w najszerszym miejscu. Pojemniki delikatnie zwężają się ku dołowi co umożliwia sztaplowanie.
Każdy pojemnik posiada wieczko.
Ciekawy ptasznik, kopiący nory i tunele. Posiada dwie odmiany barwne, classic i gold. Jest mało agresywny, można trzymać go w grupie.
Bardzo duże karaczany, popularne w hodowlach. Często hodowany w celach obserwacyjnych nie jako karmówka. Nadaję się również jako karmówka dla dużych gadów. Idealny karaczan ozdoby do obserwacji, zagrożony potrafi wydawać syczące dźwięki. Jeden z największych karaczanów świata.
Duży ładnie ubarwiony karaczan, ma charakterystyczne żółto-czarne paski. Idealna karmówka dla dużych gadów. Idealny karaczan ozdoby do obserwacji, zagrożony potrafi wydawać syczące dźwięki.
Suszone larwy mącznika młynarka są naturalnym, wysokoenergetycznym pokarmem dla gadów i dużych ryb akwariowych.
Larwy mącznika (Tenebrio molitor) młynarka są doskonałym pokarmem dla zwierząt terrariowych dzięki ich wysokiej wartości odżywczej i łatwości hodowli. Są małe, mięsiste i bogate w białko i tłuszcze, co sprawia, że są doskonałym źródłem energii.
Duże karaczany, popularne w hodowlach. Często hodowany w celach obserwacyjnych nie jako karmówka. Nadaję się również jako karmówka dla dużych gadów. Idealny karaczan ozdoby do obserwacji. Nie wspinają się po płaskich powierzchniach.
Bardzo duże karaczany, popularne w hodowlach. Często hodowany w celach obserwacyjnych nie jako karmówka. Nadaję się również jako karmówka dla dużych gadów. Idealny karaczan ozdoby do obserwacji, zagrożony potrafi wydawać syczące dźwięki. Jeden z największych karaczanów świata.
Shelfordella lateralis, powszechnie znany jako Karaczan Turecki a teraz Przybyszka Turecka, jest popularnym źródłem pokarmu dla wielu gatunków zwierząt egzotycznych w hodowli domowej. Jego stosunkowo niewielki rozmiar i łatwa hodowla czynią go idealnym wyborem jako pokarm dla gadów, płazów, pająków i innych zwierząt terrarystycznych. Karaczany tureckie są bogate w białko i łatwo dostępne, co czyni je cenionym źródłem odżywczych składników dla pupili w domowych terrariach.
Stonogi tropikalne pełnia w terrariach dużo funkcji. Mogą posłużyć jako ekipa sprzątająca nasze terrarium, ponieważ żywią się martwą materia. Będą sprzątały resztki pokarmu, martwe kawałki roślin, odchody lub resztki wylinek naszych podopiecznych. Mogą również posłużyć jako karmówka dla małych zwierząt, szczególnie dla np. drzewołazów. Cena dotyczy stonóg tropikalnych w podłożu w pojemniku około 150ml.
Shelfordella lateralis, powszechnie znany jako Karaczan Turecki a teraz Przybyszka Turecka, jest popularnym źródłem pokarmu dla wielu gatunków zwierząt egzotycznych w hodowli domowej. Jego stosunkowo niewielki rozmiar i łatwa hodowla czynią go idealnym wyborem jako pokarm dla gadów, płazów, pająków i innych zwierząt terrarystycznych. Karaczany tureckie są bogate w białko i łatwo dostępne, co czyni je cenionym źródłem odżywczych składników dla pupili, w domowych terrariach.