- Odbiór osobisty
10x Cubaris murina “Glacier”/"Glaze"
Stawonóg, często używany jako ekipa sprzątająca w terrarium. Mają twardy pancerz oraz mogą występować w różnych wariatach kolorystycznych. Pomogą utrzymać nam czystość w terrariach.



Miniaturka popularnej żaby rogatej. Wygląda bardzo uroczo posiadając wyłupiaste oczy. Lubi się zakopywać w podłożu. Jest mniejsza od popularnych żab rogatych i zamieszkuję tereny bardziej suche.
Występowanie: Ameryka Południowa
Biotop: Suche równiny
Wielkość: 10 cm
Długość życia: 7-8 lat
Aktywność: Całodobowa
Oświetlenie: 12h
Temperatura: 24-29°C
Wilgotność: 50-60%
Wielkość terrarium: 30x30x20
Środowisko życia: Niedaleko zbiorników wodnych
Hodowla: Pojedynczo
Pokarm: Mysie oseski, ryby, owady karmowe
Suplementy: Calcium z wit. D3 każde karmienie, Witaminy bez wit. D3 raz w tygodniu
Rozmnażanie: Trudne
Trudność hodowli: Początkujący
Zdjęcia przykładowych żab.
Nie wysyłamy. Możliwy odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Vaunarium
Stawonóg, często używany jako ekipa sprzątająca w terrarium. Mają twardy pancerz oraz mogą występować w różnych wariatach kolorystycznych. Pomogą utrzymać nam czystość w terrariach.
Bardzo ciekawe i ładnie ubarwione węże. Potrafią dobrze pływać ale mimo to nie należy utrzymywać bardzo dużej wilgotności w terrarium. Polecane dla początkujących. Można trzymać je w grupach przy zapewnieniu odpowiednich warunków m.in. odpowiedni wymiar zbiornika i bezpieczne karmienie.
Shelfordella lateralis, powszechnie znany jako Karaczan Turecki a teraz Przybyszka Turecka, jest popularnym źródłem pokarmu dla wielu gatunków zwierząt egzotycznych w hodowli domowej. Jego stosunkowo niewielki rozmiar i łatwa hodowla czynią go idealnym wyborem jako pokarm dla gadów, płazów, pająków i innych zwierząt terrarystycznych. Karaczany tureckie są bogate w białko i łatwo dostępne, co czyni je cenionym źródłem odżywczych składników dla pupili, w domowych terrariach.
Ładnie ubarwiony ptasznik, polecany dla początkujących. Ma słaby jad oraz powolne ruchy
Ślimak olbrzymi pochodzący z Afryki. W niektórych rejonach świata gatunek inwazyjny. Ślimaki te dorastają do dużych rozmiarów. Należy podawać im pokarm zróżnicowany oraz sepie. Powinny mieć grubszą warstwę podłoża ponieważ lubią się zakopywać.
Niewielki nadrzewny ptasznik o czarnym ubarwieniu z czerwonym wzorem na odwłoku. Gatunek spokojny, ale bardzo szybki. Tworzy gęste tunele z pajęczyny w koronach drzew.
Ptasznik słoneczny, pochodzi z Afryki jest agresywny i gwałtowny. Posiada silny jad, nie są polecane dla początkujących. Posiadają różne odmiany barwne.
Największy pająk na świecie, jest również najcięższym pająkiem na świecie. Posiada słaby jak, ale ma duże pazury jadowe, więc ugryzienie jest bolesne. Nie jest agresywna. Jest wolnym pająkiem, kopiącym nory.