Wytłoczka/wytłaczanka na jajka
Wytłoczki/wytłaczanki na jajka, powierzchnia dla owadów karmowych. Oferowane wytłoczki są nowe, trzeba dbać o czystość w naszych pojemnikach hodowlanych dla owadów karmowych. Wymiary około: 31 x 31 x5 cm
Złączka/przełączka/rozdzielnik do wężyków połączysz ze sobą dwa wężyki.
wymiar: 8 mm (zewnętrzne) 6 cm
Złączka/przełączka/rozdzielnik do wężyków połączysz ze sobą dwa wężyki.
wymiar: 8 mm (zewnętrzne) 6 cm
Wytłoczki/wytłaczanki na jajka, powierzchnia dla owadów karmowych. Oferowane wytłoczki są nowe, trzeba dbać o czystość w naszych pojemnikach hodowlanych dla owadów karmowych. Wymiary około: 31 x 31 x5 cm
Liście dębu, to idealny element wystroju nadający naturalny wygląd terrarium. Pomagają utrzymać bioaktywność w terrarium. Mogą posłużyć jako pokarm dla krocionogów, ekipy sprzątającej, równonogów czy larw chrząszczy. Świetne do akwarium, wydzielają garbniki które pozytywnie wpływają na stworzenia i rośliny wodne.
Wężyk o średnicy 10,8 i 6 mm. Idealny do mrówek. Można łączyć nim gniazda z arenami. Jest przeźroczysty. 1 produkt to 10 cm wężyka.
Spagmoss mech torfowiec 15g, jest to suchy mech torfowiec pochodzący z Chile. Może posłużyć jako podłoże, świetnie utrzymuję wilgoć. Nie pleśnieje! Dodatkowo może być ciekawym element wystroju nadającym naturalny wygląd terrarium. Można również inkubować w nim jaja. Używane jest również do hodowli endemicznych roślin.
Podłoże bioaktywne "Bioactive Earth" Vantis Terra 2kg. Naturalne bioaktywne podłoże przeznaczone do terrarium tropikalnego, vivarium roślinnego. Jest to mieszanka gleb wspomagająca wzrost i rozwój roślin oraz rozwój mikroelementów w zbiorniku. Świetnie utrzymuje wilgotność. Podłoże zapewnia zwierzętom odpowiednie bytowanie oraz imituje naturalne środowisko. Polecane dla roślin, gadów, płazów, skorupiaków, pajęczaków oraz innych bezkręgowców.
Terrarium akrylowe przystosowane do hodowli nie wielkich zwierząt. Estetyczne, łatwe w czyszczeniu i w aranżacji sprawdzi się do hodowli każdego małego zwierzęcia o różnorodnych wymaganiach.
Łagodny i ciekawy gatunek wija, samiec i samica różnią się od siebie wyglądem oraz wielkością. idealne zwierzę dla początkującego terrarysty. Żywią się martwą materia, owocami i warzywami. Należy pamiętać o podawaniu sepi.
Czerwona, przeźroczysta folia dla mrówek jest to fila o wymiarach bliskich kartki A4. Stosuję się ją do zakrywania formikarium, szczególnie części gniazdowej. Zmniejsza padanie światła do gniazda przez co mrówki nie są zdenerwowane a my możemy oglądać je w gnieździe. Uważa się również, że światło czerwone jest mniej widziane przez mrówki.
Pipeta o pojemności 2 ml idealna do dawkowania wody przy nawadnianiu gniazd mrówek, pojemników z ptasznikami lub innymi stworzeniami. Pipeta wykonana jest z plastiku. Długość: 16 cm
Szalka szklana o średnicy 6 cm i wysokości 1,2 cm. Może powróżyć jako gniazdo oraz arena do hodowli mrówek. Może również posłużyć jako miska na wodę lub jedzenie dla gadów, płazów oraz bezkręgowców.
Małe ścinki tub korkowych. Małe ścinki różnej wielkości, których można użyć jako wystrój terrarium każdego rodzaju do kliszówek lub małych pojemników jako mały wystrój dla np. ptaszników czy skorpionów. Mogą posłużyć jako wystój do areny mrówek. Nie pleśnieją, bardzo wytrzymałe. Łatwo się ją modeluję oraz przecina.
Złączka/przełączka/rozdzielnik do wężyków połączysz ze sobą trzy wężyki lub rozdzielisz w inne drogi, można połączyć więcej gniazd oraz aren.
wymiar: 8 mm (zewnętrzne) 6 cm x 3,5 cm
Poidełko/miodziarka dla mrówek. Mrówki czerpią z poidełka wodę, miód, nektar.
Ochrona na probówkę, zacienia probówkę z kolonią mrówek. Mrówki są chronione przed światłem. Można z ochronek stworzyć "stojak na probówki" łącząc jest razem.
wymiary około: 18 x 3,5 cm wewnątrz średnica 0k. 1,8m