- Odbiór osobisty

Gekon ten nazywany jest również Gekonem złocistym. Jest pięknie ubarwiony w złocisty kolor. Zamieszkuje drzewa w górskich lasach Wietnamu. Potrafią zmieniać swoją barwę w zależności od swojego nastroju lub od pary dnia.
Występowanie: Wietnam
Biotop: Tropikalne górskie lasy
Wielkość: do 23 cm
Aktywność: Nocna
Oświetlenie: 12h
Temperatura: 24-32°C
Wilgotność: 70%
Wielkość terrarium: 45x45x60
Środowisko życia: Nadrzewny
Hodowla: Pojedynczo, w haremie
Pokarm: Owady karmowe, papki owocowe
Rozmnażanie: Łatwe
Trudność hodowli: Początkujący
Nie wysyłamy. Możliwy odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym
ul. Mazowiecka 88/2u, 30-023 Kraków
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 13:00 - 19:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 16:00
Niedziela - zamknięte
Anolis to mała jaszczurka, pięknie ubarwiona. Występuje na Karaibach. Samiec oraz samica różnią się wyglądem, samiec jest jasny z czarnymi kropkami na ciała, samica jest ciemniejsza i mniejsza. Rzadki anolis w Polskich hodowlach.
Anolis brązowy to mała jaszczurka, która jest bardzo szybka. Potrafi zmieniać kolory w zależności od temperatury, nastroju oraz pory dnia. Występują w latach tropikalnych pierwotnie na Kubie obecnie również w południowej części Ameryki Północnej. Samce są większe. Samice są mniejsze.
Duży gekon o ciekawym ubarwieniu. W zależności od występowania wyróżniane są trzy kolory, brązowy, oliwkowy, jasno brązowy. Posiada charakterystyczny pasek wzdłuż ciała. Głowa masywna, ewidentnie oddzielona od smukłego ciała. Nie jest bardzo płochliwy ale nie przepada za mocnym światłem.
Szybka i zwinna jaszczurka. Samce są wyjątkowo pięknie ubarwione posiadają błękitny kolor. Żyją na skałach na pograniczu lasów. Są jajożyworodne. Rzadki gatunek w hodowlach. Zjada owady ale czasem skusi się na rośliny szczególnie samice gdy są w okresie rozrodczym.
Anolis to mała niewielka jaszczurka, która jest bardzo szybka. Występują na wyspie Kuba. Często widywany na skalistych terenach.
Gekon o niewielkich rozmiarach. Występuję w Afryce. Zamieszkuje siedliska synantropijne czyli zamieszkiwane przez człowieka. Często można go spotkać w nocy domu, gdzie zjada owady wabione światłem. Idealny gekon na rozpoczęcie przygody z jaszczurkami.
Piękny, mało popularny gekon. Ze względu na swój wygląd, można by go nazwać gekonem płaczącym Nowej Kaledonii. Posiada wszystkie cechy gekonów Nowej Kaledonii (gekon orzęsiony, gargulcowy, omszały, itp.).
Duży gekon o niesamowicie pięknych zielonych oczach. Świetnie wtapia się w tło gałęzi oraz mchach dzięki swojemu ubarwieni.